Hlásněte pro mě xD
U Kiri Uzumi? _TU_

Probíhá... třídění Sb-ček..... ____ Tadýýý!!___
nezapomeňte na to... Mocinky moc důležitý.. teda pro vás.... UKONČENO!!!
Seznam SB je Tu Snad se na mě nebudete zlobit......
Pro ty co chtějí spřátelit.... __TU__
Povídky __TU__
Povídky které si můžete u mě zveřejnit __TU__
Povídky na přání? __TU__
Na objednání? Tu

Leden 2009

Já v Naruto světě 2.díl

21. ledna 2009 v 15:44 | saky |  Já v Naruto světe.

Naruto ty debile kde zas je?? No ona asi oděšla do Suny jak mi to řikala než si přišla.Copak já sem to mohla vědět že tady budete rozebírat tak důležitý věci?!Já nevim proč si za náma vůbec přišla.Ještě chvilku a možná bych jí pekecal aby šlůa semnou do Konohy.Víš co neřeš to pojď vracíme se.A to jí necháš jít? ,,Jestli sis nevšimla tak může být od nás hodně daleko!Tak deme??

O 2 Roky později.

Naruto se po celá léta z dokonaloval.A Hinata po něm pořád tajně toužila,jedinej kdo znal její city k Narutovy byl Neji ten jí chápal,ale zas byl proti aby snim měla něco.A Sakura se stala dobrý Anbu a taky medic ninja.Sasukeho pořád nenašli a už se o to moc nesnaží.Tsunade chce tento rok Naruto pustit na její místo,protože si připadá už moc stará.

Na druhý straně se Saya učila od toho nejlepšího a to byl samotný Kazekage,měla ho velice ráda.Gaara kní dokonce i něco cítil,ale bál se jí to říct.A stejnak byl na ní moc starý. :-D ikdyž nebyl.Byl starší jen o 3 roky.( to není moc,že?)

Tsunade si zavolala do svýho kágekanclu tým 7,8 a 9.,,Tak sme tu všichni tak můžeme začít.,,Eh... Tsunade-sama,Naruto a Kakashi chybí.,,To si ze mě děláš legraci hlavně že sem řekla at se všichni sejdeme za půl hodiny!Naruto celou tu dobu seděl v Ichiraku rámen a jedl už 10 porci Rámenu.A Kakashi ten seděl na hlavách Hokage a četl si Icha Icha Paradise.

Tsunade už pěnila,a proto všichni ustoupily o 2 kroky do zadu.Uplynule 2 hodiny a Naruto se přiženul do káglekanclu.,,Naruto!! ty debile kde tzas líztáš,ale Tsunade si hnedka všimla špinavé mikyny od Rámenu.A všichni vyprskli smíchy.Ted se tam taky oběvil Kakashi.,,Hoy děcka tak co sme dostaly za misi?,,Kakashi tam za misi ste ještě nic nedostaly protože sme čekaly na tebe a Naruta.,, tak to se omlouvám Tsunade-sama,ale potkal sem po cestě stařenku a.... Nechte toho Kakashi.ty vaše výmluvy už sou starý.,,
Tak ta mise zní: Dojdete do Suny a přinesete mi od Kazekageho vzácný svitek,ale pozor jde po něm hodně uprchlích ninju.tak si dávejte pozor.,,tak děcka za půl hodky u brány.,,Hai.,,tak běžte a Kakshi chci stebou mluvit.,,Ano Hokage.,,Kakashi dej mi pozor na Sakuru a taky na Naruta.,,Ano Tsunade-sama.,,

Naruto a spol si šli zbalit věci a jediná Sakura šla jetě do nemocnice skontrolovat jednoho pacienta,pak si šla ještě k sobě do ordinace si vzít nějaký léky.Až pak si šla zbalit věci na misi.

Všichni už stály u brány i Kakashi ,ale Sakura nikde,Kakashi z nudy jí začal stopovat jak dlouho jí to bude trvat.,,
Najednou se ozvalo puf a Sakura tam stála scela vybyvená zdravotníma pomůckama.,,Sakura-chan proč ti to tak dlouho trvalo?,, T6ak za prví sem byla v nemocnici pro potřebný věci kdyby se někomu něco stalo.A za druhý sem si byla zbalit věci a za třetí sem byla u Tsunade abych se dozvěděla něco víc o misi,ale to by vás nenapadlo.,,takže do Suny nám to potrvá tam 3 dny,když se potáhnu sváma,ale to nevadí ale už by sme měli vyrazit.
Cesta ubýhala docela rychle.už se před nima oběvila poušt.Sakura se zastavila protože cítila nějakou chakru.,,Naruto cítíš to taky?,,Ano Sakuro a co to je??To nevim,ale vypadá to že už sem jí někdy cítila.Před Sakuru skučí Temari a Kankurou.,,Ahojky. Neviděsily sme vás?,,Ahojky Temari,kampak to jdete??,,No skuz hádat Sakuro.No to já nevim,ale určitě jdete na Konohy.,, Tak to teda ne,jdeme vám na proti.Gaara se na vás už těší nebyly ste tu skoro 2 roky.,,No to víš neměly sme cestu sem a ani žádný mise.,,Vlastně máte pravdu,poslední dobou nejsou žádný mise,ani žádný napadnutí.,,tak co kdyby sme šli už do vesnice ......Temari?
Jasně.Jenh nás Gaara poslal aby se vám nic nestalo a.....,,Dobrý mi víme hlavně už pojdte já už tam chci bejt.,,Jasně promin akorát vás zdržujeme.,,

Ve vesnici Suna:

Ahoj Gaaro tak sme je přivedli.,,Gaara se otočil a kolem krmu mu skočil Naruto a pak zas Sakura.,,Naruto uškrtíš mě taky tě rád vidim.,,No to vidim,a co je nevýho?? a proč si se za náma nepřišel podívat?? mi sme měli... no jak bych to řekla.... zaracha....museli sme pomáhat v nemocnici a všude ve vesnici.,,To je v pořádku Sakuro.,,Ted ploč ste tu že??,,Ano bylo by asi nejlepší kdyby si nám dal ten svitek a mi dem spátky do Konohy.,,Ale co pak tak rychle.,,Ale to víš já musim jít do nemocnice a Naruto na rámen a osttní to nevim co dělaj po odpoledne.,,Sakuro prosím zůstante du do zítřka.,,Chtěl bych stebou mluvit.Hlavně ted si pravá ruka hokage tak bych se chtěl na něco zeptat.,,Dobře Gaaro,vydrží to chvilinku potřebuju ti něco opravdu důležitýho říct.,,Dobře tak zpust.,,Tak jo Tsunade mě požádala abych ti řekla o zkouškách tak jestli by sji chtěl tak můžeš přihlásit nějaký ninji.,,Sakuro to sem ti chtěl říct, a chtěl sem se tě ještě zeptat kdy to bude.,,No mělo by to být za necelích 7 dní.Proto mš Tsunade poslala na tuto misi...abych ti to řekla... jiank by mi dala jinou misi.,,Dobrá tak já se se svými učni oběvim v Konohe za 5 dní doufám že to tak bude stačit.,,Jasně,pokd semnou. A zašli do knihovny vedle jeho kenceláře.Páni to je velký ...a můžu si půjčit jednu knížku?? Prosím já sem už všechny v Konoze přečetla.,,Páni Sakuro! jasně že si jí můžeš půjčit.m,,Děkuji.,,Ááá tady to je.Tady máš ten svitek.,,Děkuji.,,Naruto chytej.,,Jasně Sakuro.,,tak temari odved je do svých pokojů a zítra si popovídáme.,,Ehm.. Gaaro to asi nepůjde musíme vyrazit co nejdřív.,,jasně chápu tak zatim dobrou noc.( jo asi se diivíte ploč řiká dobou noc,ale no přes tu poušt šli sjkoro celej den a přišli do vesnice až večer.)
Dobrá tedy.,,zatim ahoj Gaara.,,Jasně ahoj.,,

Naruto.,,ano Sakuro?? všimnul sis jak se Gaara choval jiank?,,Jasně že všimnul to nešlo nepřehlídnout.,,A nevíš co su mu stalo že se tak chobal.,, Tak jako Sakuro co ze mě děláš? jasnovidce?,, Fajn promin,brou noc.,,Sakura se nahla a dala Narutovi pusu na čelo.,,Dobrou noc Sakuro-chan.,,
Noc proběhla celkem vpohodě,až na Naruta ten přemýšlel proč mu Sakura dala pusu na čelo.,,Ráno se Sakura vzbudila docela pozdě,zdál se jí krásný sen o tom jak se Sasuke vrátil zpět do jejich týmu.Najednou někdo na bouchal na dveře.,,Sakuro stávej si poslední na koho čekáme.,,No jo už jdu.....,,Tak ale pohni.,,Naruto buť sticha nebo to schytáš!,,Dobrá Sakuro.,,Sakura vyšla a ostatní na ni koukaly jako kdyby spadla z Marsu,ještě nikdy jí neviděli spát tak dlouho.A ještě k tomu byla Anbu,a na každých misích je budila už ve 4 ráno.,,Co je! co tak čumíte....nemohla sem spát a usla sem asi před 2 hodinama.,,Sakuro mi to chápeme.Jen že už musíme jít.Vypadlo nakonec s Naruta.
v půli cesty:
Tak co jak ste se vyspaly?? Hinata ta jenom koukala,protože se jí zdálo o Narutovi.hejimu se zas zdálo o Ten ten a tý se zdálo o Nejim. Tak se všichni na sebe podívali a začaly se chlámat že se museli an to zasavit,teda krom Sakury se smáli všichni.Sakura na ně nechápavě hleděla a ťukala si na čelo.,,hej nechte toho čemu se zas chlámete??,,Ale Sakuro měla by jsis taky jednou užít,ty pořád jen pracuješ.,,Hinato kdybych se bavila jako vy tak bych nebilatak slabá!!,,A rozeběhla se do vesnice.,,Hinato myslim že se ti to povedlo,kdyby jsi nebila její kamarádka tak by tě hned n místě zabila a nikdo by ti nepomohl.Ostatní se taky za ní rozeběhli,aby jí dohonily a kdyý jí dohonily tak byla asi 2 kilometry od Konohy.Sakuro.....Naruto já myslim že se už neuvidíme? Počkej Saky jak to myslíš?,,No myslim tím to že odejdu už na dobro do Anbu.,,Saky a co Tsunade??a stejnak sem budeš muset jít na ty zkoušky.No dobrá tak teda nepůjdu jen kvůli tomu že by jsi tu zůstal sám.
Saky? Co se ti stalo že jsi tu zůstala? Víš Naruto ... ne nech to plavat.....A..ale Saky.Tak pojd Neruto ostatní už šli a mi musíme jít za Tsuande.Má už připravený rozpis skym kdo bude bojovat.Na těch zkoužkách.Tak to sem zvědavej doufám že nebudu bojovat proti nějaký holce.

U Tsunade v kágekanclu:

Tak co jak vám šla mise?Ale šlo to až na to že Saky stávala kolem 10 hodiny.Cožéé!! Sakuro ty děláš pokroky,víš moc dobře že když budeš spát dýl tak ti to prospěje.
,,Samozdřejmě sensei!,,Tak tady máte seznam kdo skym bude bojovat.A dejte to na všechny nástěnky v Konoze!!,,hai,, Naschle babi! Křikl Naruto a zmyzel.Sakura se začla smát tak se taky radši vypařila.,,NARUTO!!! já ti dám babi.... ty malej spratku!! počkej až budeš chtít misi.!!


Tak doufám že se vám tento dílek líbí........a byla bych ráda kdyby ste mi napsaly komentáře.Zatim paa Vaše saky!!


Bleskovka 01

15. ledna 2009 v 15:48 | saky |  bleskovky01

Ahojky takže po dlouhý době sem dávám opravsu dlouhou bleskovku... doufám že se vás zůčastní co nejvíce...docela se nudim a chtěla bych aby se nějak zabavila tak budu dělat diplomka,ale měli by ste si pospíšit první 10 dostane diplomek a ostatní dostanou jen takovej jakoby diplomik,ale nebude tm žádní obrázek,mno aby zas neviváděla tak možná taky obrázel,ale nechtě se překvatit.
Mocinky vás mám ráda Vaše saky
Photobucket
1.Konichiwa,jakpak se máme?
2.Kdo je na obrázku?
3.Jakou má hodnost?
4.Co byl v minulosti?
5.Jaký tým trénuje?
6.Kdo je jeho nejlepší přítel?
7.Kdo mu dal sharingan?
8.V jakém oku ho má?
9.Jaké techniky používá,nejméně 3?
10.Jak se jmenuje kniha,kterou pořád čte?
11.Kdo zastoupil jeho místo,když byl zraněný?
12.Myslíš si,že by z něho byl dobrý Hokage?
13.Líbí se ti?
14.Koho trénuje?
15.Ke komu má nejblíže ze svého týmu?
16.Miluje někoho?
17.Jak se jmenuje pes,kterého vyvolává?
18.Napiš mi něco co o něm víš,aspoň 3 věci?
19.kdo byl jeho prvním soupeřem ještě v Narutovi,byl to silný ninja z mlžné?
20.vystupuje ve všech filmech Naruto?
21.Kdo byl jeho sensei,když byl malý?
22.Kdo byl v jeho týmu,když byl malý?
23.Co se s nimi stalo?
24.Tak to je vše?
25.Ještě ne,copak na diplomek?(jen z anime Naruto)
26.tak ahojky .... :-*


Láska a strach o svojí lásku 2.díl

1. ledna 2009 v 0:22 | saky |  Láska a strach o svojí lásku


,,Sakuro stávej,Notak stávej,potřebuju s tebou mluvit.,,Tak mluv Sakuke co potřbuješ??,,Víš Saky,chci ti říct že se ti moc omlouvám,a chti říct taky to že sem se do tebe zamiloval.A chtěl bych jestli je to ještě pravda jak si řekala,když sem odcházel.,,Sasuke,já no celoutu dobu sem na tebe čekala,ale už sem se rozhodla pro nikoho jinýho.A on m taky miluje,dokonce máme před svadbou.
****
Je mi to líto Sasuke,já sem se na tebe pokoušela zapomenout.A taky se to už povedlo,ale přišel si ty.,,Sakuro tak já se vrátim kvůli tobě,a ty máš před svadbou? A kde to je!,,Tebe to nemusí vůbec zajímat.,,Ale jestli sis nevšimla tak mě to zajímá,tak kdo to je!,,Sasuke neřvi na ni.ona tě inak zabije.,,Ino! tak ty jsi přišla? Já myslela že máš misi se svim týmem.,,No měla sem ji,ale Tsuande-sama mi řekla že ste šli na misi a že si chtěla abych šla taky,ale měla sem misi,a tak sem se sebrala a šla za váma.,,Achjo tak nám tady teda chyběla.Nevim,jestli sis všimla,ale něco tady se Sakurou probíráme,tak tady ted neotravuj.,,Ino a co,že jsi nás našla tak rychle?,,No tak Sasukeho řev se nedá přeslechnout,sem si nikdy nemyslela že máš takovej ječák Sasíku.,,Ino okamžitě toho nech,nemám na tebe náladu.,,No jak chceš,ale myslim si že Gaara s toho nebude moc nečenný že tu seš,že saky.Ino!! ty blbko,ted se to tu snažim nějak zakrýt a ty mu to řekneš.Já se zvás zbláznim.,,Jakto to mi chceš říct že máš před svadbou s Gaarou?,,Noa co.Tobě to může být úplně jedno a ted mě nech vyspat.,,no dobrá,ale uvidíme kdo tě dostane Sakuro.,,Ino ty si běž taky odpočinout ano?,,Hai.,,

Ráno se první zbudila Sakura,všichni ještě spaly krom Sasukeho.Achjo kde zas je.Doufám že ho něco v tom lese sežere,abych se ho zbavila. :-D ,,Řikala si něco sakura-chan?,,Nene naruto.,,Sakura šla vzbudit Ino a Naruto se šel podívat po Sasukem. Sakura a Ino už zbalili věci na cestu a už se chtěly podívat i po klucích,ale ty se objevily hned jak se Ino zeptala Sakury jestli se ponich podívaj,,.No podívejme koho tu máme!,,Ozvalo se za nima,,.Ježiš kdo zas otravuje.Běž si otravovat někoho jinýho mi pospícháme.,,Ale copak si může tak malá holčička s růžovoučkými vlásky tžak vyskakovat.,,tak já sem malá?!!!,,A jejej.,, Ino bud sticha.,,Nojo já mlčim.,,Před sakuru skočil Gaara a Temari a Kankurou.,,Gaaro!!,,Ahojky Sakuro,Ino,Naruto a podíval se na Sasukeho.Ty! co tu chceš!,,Já vám to řikala že nebude moc nečenný.,,Gaaro prosim nech to plavat.Pojď si promluvit.,,Ne zlato,co tu zas dělá já myslel že ho Tsunade zavře do vězení.A ona tohle.Gaaro,to je v pořádku.Pojd půjdem do Suny.A tam mi dáš ten svitek a pak půjdem do Konohy a za týden tu sem zas.A to na pořád tak nevim co vyšiluješ.,,Ale Saky to je ten kvůli komu si skončila ve špitále.,,Ale je to už dávno,a snažim se na to zapomenout.,,Gaaro.....,,Ne Naruto neplet se do toho prosim.,,Ale počkej já jen chtěl říct že má Sakura recht.,,Hele kámo na jaký si straně.,,No samozdřejmě na Saky straně.,,ty si ale pěkný kámoš.,,Já vim.,,Sasuke na ně nachápavě čučel.(ani se mu nedivim mno).

V Suně....
Gaara vešel do svý kanceláře,jako obvilke si sednul za stůl,ostatní si sedly na židle,jenom Sakura si sedla na parapet,aby měla lepší výhled na Sunu,už ví proč se Gaara většinou koukal z okna.Sasuke po ní pořád pokukoval,Sakura dělala že to nevidí,ale Gaara to viděl až moc dobre,taky se vněm už vřela krev.Nakonec si stoupnul vedle Sakury a chytil jí kolem pasu,aby Saszuke viděl že patří sakura jenom jemu.nakonc se domluvily že jim ten svitek dá až ráno po snídani.Sasukemu se to moc nelíbilo,protože vědět že sakura bude trávit noc s Gaarou.


Takže konečně sem všechno znova zveřejnila,a taky sem stihla napsat další díl povídky pro Kirsten,doufám že se ti bude líbit,ale taky jestli se bude líbit i ostatním,tak bych chtěla nějaký komentáře tak zatim pp a šťastný nový rok!!! Přeje Vaše tak trochu opilá Saky :-D

Láska a strach o svojí lásku 1.díl

1. ledna 2009 v 0:18 | saky |  Láska a strach o svojí lásku
Láska a Strach o svojí lásku
Díl-1

Byla neděle ráno a Sakura stála před zrcadlem.Najednou se ozvalo klepání.,,Sakuro pojď je to důležitý,Tsunade nás chce do kanceláře hned.,,Jo jo Naruto počkej prosím,jen se učešu.,,Uběhlo 5 minut, Sakura a Naruto stály před kágekanclem.Sakura se odhodlala zaklepak,když se Naruto ktomu neměl.Ozvalo se.,,Dále,,Dobrý den Tsunade-sama. Čože ty? co ty tu chceš?,,Sakuro Sasuke se k vám do týmu vrací,zabil Orochimara a Itachiho,udělat Konoze službu.,,Tsunade-sama to si země děláte legraci.,,Sakuro smiř se stim.,Sasuke se kvám těď hned přidává a já mám zrovna pro vás misi.,,Tak dělejte řekněte nám ji,ať jí mám co nejdřív za sebou a po misi jdu do Suny!,,Sakuro ta mise se týká Suny,,Čožéé! co se tam stalo a sou všichni v pořádku?,,Sakuro klid nikomu se nic nestalo.Jen potřebuju aby ste mui přinesli sitek se zakázaným jutsu.A vyrážíte za půl hodiny.,,Ehm.bábi Tunade a kde je Kakashi-sensei.,,Naruto kolikrát ti mám řikat aby jsi mi neřikal babi.A Kakashi má misi,tak tým povede Sakura.,,Počkejte stim zas nesouhlasim já.,,Sasuke copak ti zas vadí??,,Copak nás může víst Sakura?,,Vipadá to Sasuke ,že se musíš spokojit se Sakurou kdybych dala vedení Narutovi tak se stratíte a o tobě nevim nic.Spokojen?,,No dobrá.,,Tak týme 7 za půl hodiny u brány Konohy.

Sakura a Sasuke stáli u brány a Naruto nikde.Sasuke si pořád prohláížel Sakuru.,,Opravdu se změnila,ale nemůžu víst tým,vždyť toí ona vždycky překážela.,,Co sakra má že tak na mě čumí.,,Hej Promite že mi to tak dlouho trvalo,ale nemohl sem najít katenu,od Jiraye.,,No jasně vpohodě Naruto vždyť mi nepospíchápe.Jak si to vůbec představuješ,už sme mohli být tak v půli cestě!!,,Tak promiň Sakuro.Já to neudělal schválně.,,No to doufám že ne,ale jestli se to stane ještě jednou tak nwm co stebou provedu.,,Jasně šéfe!!,,Tak virážíme!

Celou cestu nikdo nepromluvil.Už se blížila noc a Sakura rozhodla že se utáboří.Sasuke bravurně rozdělal oheň a Naruto si začal se Sasukem povídat,ale moc se od něho nedozvěděl.zatím co si povídali Sakura myslela na Gaaru,moc se oněj bála.Nakonec usnula na stromě.Naruto taky spal,jedinej kdo byl vzhůru byl Sasuke,ale tem pozoroval Sakuru jak klidně oddechuje.Nakonec e rozhodl že jí probudí,a všechno jí řekne.

,,Sakuro stávej,Notak stávej,potřebuju s tebou mluvit.,,Tak mluv Sakuke co potřbuješ??,,Víš Saky,chci ti říct že se ti moc omlouvám,a chti říct taky to že sem se do tebe zamiloval.A chtěl bych jestli je to ještě pravda jak si řekala,když sem odcházel.,,Sasuke,já no celoutu dobu sem na tebe čekala,ale už sem se rozhodla pro nikoho jinýho.A on m taky miluje,dokonce máme před svadbou.

Tak tady máte první díl pro Kirstan....doufám že se bude vám bude líbit a hlavně tobě Kirsten.....Zatim Vaše Saky

Láska a strach o svojí lásku-recenze

1. ledna 2009 v 0:16 | saky |  Láska a strach o svojí lásku


Povídka ode mě pro Kirsten.....

Pár: Gaara a a Sakura
Žánr: Romantika,krvák, nenávist.....
Název: Láska a Strach o svojí lásku
Dítě: bude až ke konci: jméno: Lilian
Postavy:Sakura,Gaara, Sasuke,Ino,atd....
Věk: Gaara 18 let a Sakura a spol 17 let.
Poznámky:


děj se odehrává v Shipuundenu.sasuke se vrátí do Konohy a zamiluje se do sakury,ale on neví že ona chodí s Gaarou a má před svadbou.Sakura je dál ve vesnici ukryté v Listí a Gaara v Suně.Sakura dostane misi se sasukem,Narutem a Inou.Mají jít do Suny a předat Gaarovi svitek,který si Konoha vipůjčila.Sakura se strašně moc těší na gaaru........ a dálse to dozvíte v povídce.....


Doufám že se vám to bude líbit a taky hlavně tobě Kirsten jeslti se to bude líbit.... Vaše Saky

Já v Naruto světě 1.díl

1. ledna 2009 v 0:11 | saky |  Já v Naruto světe.


Já v Naruto světě 1.díl

Byla chladná noc a lesem utíkala 13 -ti letá Saya.Byla promrzlá a utíkala před nějakými ninji,vůbec je neznala,už nemohla a zastavila se.Chvilku za ní jí doběhli a postavily se do bojovích pozic.Ale nevěděli že je někto pozoruje.Pozoroval je tým 7,ale bez Sasukeho.Saya si stoupla na proti jednomu ninjovi.Ostatní se stáhli na stranu aby jim nepřekáželi.

,,Ale kohopak tu máme,jakto že jsi tak daleko od Konohy?,,Tak za prví nic sem vám neudělala a jestli vás poslal Sasuke tak ať si mě nepřeje.,,Ale nenaparuj se.Poslal nás a ty stim nic neuděláš.,,Ale jak to vždyť byl jak ,můj vlastní bratr!,,To ano,ale zjistily sme že jsi z Hyuuga klanu a proto sme tě poslaly do Konohy aby jsme se tě zbavily,protože si pro nás až moc nebezpečná.,,Ale já pro vás nemůžu být nebezpečná v ždyť ste mě vychovali a byla sem u vás jenom dva roky.

Sakuro pomůžeme jí!?,,Na Naruto uvidíme jak se to vyvrbí a pak kdyžtak pomůžem.Kakashi he?? Naruto so potřebuješ??,,ůžete přestat číst tu vaší úchylárnu a koukat se??,,Proč bych se měl koukat na tu holku No i když není až tak špatná!,,Kakashi vy ste stejnej jak Jiraya.Notak Sakuro pomoc mi.,,Kakashi Naruto má pravdu přestaňtě aspoň jednou číst.,,No jo,ale vtom nejlepšim to je dost blbí a nemůžu dočíst kapitolu??,,Kakashi to si ze mě děláte srandu.,,No dobře no tak o co tady jde?? a co udělala ta dívenka??No o to se snažíme docela dlouho.!,,Ale notak přece se na mě nebudete zlobit.,,Tak dost vy dva!,,Naruto pronmin nechtěla sem.,, V poho tak buťte potichu.,,

Sayo když se nemudeš bránit tak tě to nebude bolet!,,Nechte mě bejt nic sem vám neudělala.Sice nejsem silná jak Sestra ale tayk vás porazim.,, Byakugan.,,Tak pojďte.,,Tak jak chceš no.Ale pak si nebudeš stěžovat u Hyuuga klanu a u Hokageho,ale já zapoměl že to nepřežiješ.,,Bylo jich 9 a Saya byla sama neměla šanci to vyhrát.Když už neměla chakru tak stále bojovala.,,Dlouho už nevidržim musim si pospíšit a pak jít do Konohy za Hokage.Už mi zbývají 4 a nemám chakru,budu muset utéct.jinak zemřu.A já zemřít nechci.

Naruto musíme jí už pomoct,jinak zemře a to by nás asi její sestra nepochválila.ikdyž jí moc nemusí,ale má jí ráda.....teda si to mylsim.A kdo vůbec je jení sestra.,,Naruto ty tupče,jestli sis nevšiml tak má byakugan a tak koho by asi mohla být sestra??,, Neji má sestru??,, Naruto ty blbe,to je Hinaty sestra.Ale ona si o ní myslí že je mrtvá.Naruto je to akutné musíme jí pomoct!!
No dobrá.

Hej....Nechte jí jít.,,A to řiká kdo??Máme rozkazy a ty usíme splnit.Tak se nám do toho nepleťte!Ty tupče!Naruto odnes jí do ezpečí a my se postaráme o tamty rozumíš??,,Ale Kakashisencei vy se mě chcete zbavit!jen aby ste si mohli pořádně zabojovata já abych ani nehnul prstem.Naruto!!Jestli si nepospíšíš tak uvidíš co stebou provedu.No jo no co jinýho mám dělat.Saya byla docela ráda,že se tam objevily jinak by musel utýct a to by nevydržela dlouho.Naruto vzal Sayu di náruče a odhopsal sní dál od tý bitvy.Saya mu po cestě usnula v náručí,když se stmívalo tak se Naruto zastavil a chtěl se na něco zeptat Saye,ale ona pořád spala.tak jí Naruto položil ke stromu a rozhodl se rozdělat oheň a že jí pak k tomu ohni dá blýž,a jak se rozhodl udělal.Narutovi se Saya docela dost líbila.Byla dokonce hezčí než Hinata,tak si myslel že Sakura lhala že to je její sestra.

Sakura a Kakashi si docela vedli dobře.Tak je měli za chvilku z krku,a myslely si že Saya a Naruto budou už v Konoze tak se tam vidaly,když dorazily tak bylo rána.Sakura a Kakashiá byly zviklí z Anbu akademie.Když dorazily tak šli k Tsunade,jesli už Naruto dorazil,ale spletly se.,,Kakashi já jdu pro Naruta.,,Sakuro on to zvládneneboj.Hele,že ty jsi se do něj zamilovala??,, Kakashi!! vy už nečtěte ty Jirayovi knížky ste snad ještě horní než on sám.,,Sakuro no dovol jen sem si typoval,když máš o něj takovej strach.

Zatim Naruto a Saya.

Saya se pomalu probírala a viděla Naruta jak spí vedle ní.Se ho lekla,až vypískla tím tak zbudila Naruta.,,Co tak řveš?? musim říct že máš ještě větší ječák než Sakura-chan.,,Kde to jsem?? a kdo je tak Sa... bo co to je??,,Sakura Haruno a moje týmová partnerka.,,A ty jsi kdo??,,Hele mám jen jednu otázku.,,Ano a tu jakou??,, A ty jsi?? pak ti řeknu moje jméno.,,Tak jo,já sem Naruto Uzumaki a můj sem je stát se Hokage ve vesnici Ukryté v Listí.A ted ty.,,Tak jo já sem Saya Hyuuga a múj sen je porazit mojí sestru a vést můj klan.Který má vést ona,ale když sem zmizela tak ho má ted převzít ona za mě.A to mě štve.A strašně mi vadí že se mě můj otec kvůli ní zřekl. Tak sem byla unesena,ale on se domluvil s Orochimarem.A tak sem u něj byla asi tak 6 let a pak se tam objěvil Sasuke.A ten se o mě staral jak o svojí sestru.,,A ty ploč tě honily tamti??,,Plotože je na mě poslal Orochimarum,protože se dozvěděl že se mě snaží Sasuke učit zakázaná jutsu a taky jutsu Uchiha Klanu.,,Ááha,ale ploč ti řekli,že je na tebe poslal Sasuke??,,Asi jim to nařídil Orochimaru.Hele něměl by jsi se už vrátit za tou holkou a tim legračnim chlápkem??,,Tak za prví Sakura je moje kámoška a ten chlápek je náš sencei.Tak to plomiň mno.Hele tak já už půjdu do Suny.,,Ale já myslel že půjdeš semnou do Konohy.,,Do Konohy?? a co tam??No já nwm,třeba by jsi se vrátila do svýho klanu.,,Do... svý...ho .....kla...nu?? to asi nepůjde.,,Proč si to myslíš?? tvůj otec tě určitě rád uvidí nemyslíš??A.... Naruto!! ty jsi mě neposlouchal??,,Ale ano poslouchal.....,,Víš co Naruto nech to plavat a já už půjdu.Ale co Hinata a tvůj otec.,,Naruto....Sakuro-chan co tu děláš?? Co si asi myslíš že dělám??No co já vim třeba se jenom procházíš....Ale když uviděl Sakury vražednej výraz tak nahonej řekl....To byl vtip... a začal se smát jak pominutej.Áááchjo možná si vyrostl ale pořád si ten malej kluk... Naruto.he?? víš co já jdu do Konohy a ty si tu but se Sayou!!Sayo!!! kde si???!!!! Naruto ty debile kde zas je?? No ona asi oděšla do Suny jak mi to řikala než si přišla.Copak já sem to mohla vědět že tady budete rozebírat tak důležitý věci?!Já nevim proč si za náma vůbec přišla.Ještě chvilku a možná bych jí pekecal aby šlůa semnou do Konohy.Víš co neřeš to pojď vracíme se.A to jí necháš jít? ,,Jestli sis nevšimla tak může být od nás hodně daleko!Tak deme??

O 2 Roky později.


Pokrašování příště.....

Že by to byla láska? Díl-6

1. ledna 2009 v 0:10 | saky |  Že by to byla láska?

Naruto utíkal a utíkal. Nevšímal si Sakury, která na něj s plného hrdla volala. Sakura už to nemohla vydržet, tak použila jutsu. Přenesla se před Naruta a tím ho zastavila. "Naruto poslouchej mě. Ne!!..myslel jsem si, že mě miluješ a ty mi uděláš tohle? To sem opravdu nečekal. Ale chápu to

Že by to byla láska? Díl-5

1. ledna 2009 v 0:10 | saky |  Že by to byla láska?

Naruto si šel zbalit věci na misi. A čekat kakashiho k bráně. Zázrakem tam byl Kakashi včas. "kakashi co se stalo? Co? Co by se jako mělo stát Naruto? No že jste přišel včas! Hele naruto. Nech toho a radši se otoč a vyrážíme! Hai hai." skočili na větev a utíkali pryč od vesnice.