Hlásněte pro mě xD
U Kiri Uzumi? _TU_

Probíhá... třídění Sb-ček..... ____ Tadýýý!!___
nezapomeňte na to... Mocinky moc důležitý.. teda pro vás.... UKONČENO!!!
Seznam SB je Tu Snad se na mě nebudete zlobit......
Pro ty co chtějí spřátelit.... __TU__
Povídky __TU__
Povídky které si můžete u mě zveřejnit __TU__
Povídky na přání? __TU__
Na objednání? Tu

Já v Naruto světě 1.díl

1. ledna 2009 v 0:11 | saky |  Já v Naruto světe.


Já v Naruto světě 1.díl

Byla chladná noc a lesem utíkala 13 -ti letá Saya.Byla promrzlá a utíkala před nějakými ninji,vůbec je neznala,už nemohla a zastavila se.Chvilku za ní jí doběhli a postavily se do bojovích pozic.Ale nevěděli že je někto pozoruje.Pozoroval je tým 7,ale bez Sasukeho.Saya si stoupla na proti jednomu ninjovi.Ostatní se stáhli na stranu aby jim nepřekáželi.

,,Ale kohopak tu máme,jakto že jsi tak daleko od Konohy?,,Tak za prví nic sem vám neudělala a jestli vás poslal Sasuke tak ať si mě nepřeje.,,Ale nenaparuj se.Poslal nás a ty stim nic neuděláš.,,Ale jak to vždyť byl jak ,můj vlastní bratr!,,To ano,ale zjistily sme že jsi z Hyuuga klanu a proto sme tě poslaly do Konohy aby jsme se tě zbavily,protože si pro nás až moc nebezpečná.,,Ale já pro vás nemůžu být nebezpečná v ždyť ste mě vychovali a byla sem u vás jenom dva roky.

Sakuro pomůžeme jí!?,,Na Naruto uvidíme jak se to vyvrbí a pak kdyžtak pomůžem.Kakashi he?? Naruto so potřebuješ??,,ůžete přestat číst tu vaší úchylárnu a koukat se??,,Proč bych se měl koukat na tu holku No i když není až tak špatná!,,Kakashi vy ste stejnej jak Jiraya.Notak Sakuro pomoc mi.,,Kakashi Naruto má pravdu přestaňtě aspoň jednou číst.,,No jo,ale vtom nejlepšim to je dost blbí a nemůžu dočíst kapitolu??,,Kakashi to si ze mě děláte srandu.,,No dobře no tak o co tady jde?? a co udělala ta dívenka??No o to se snažíme docela dlouho.!,,Ale notak přece se na mě nebudete zlobit.,,Tak dost vy dva!,,Naruto pronmin nechtěla sem.,, V poho tak buťte potichu.,,

Sayo když se nemudeš bránit tak tě to nebude bolet!,,Nechte mě bejt nic sem vám neudělala.Sice nejsem silná jak Sestra ale tayk vás porazim.,, Byakugan.,,Tak pojďte.,,Tak jak chceš no.Ale pak si nebudeš stěžovat u Hyuuga klanu a u Hokageho,ale já zapoměl že to nepřežiješ.,,Bylo jich 9 a Saya byla sama neměla šanci to vyhrát.Když už neměla chakru tak stále bojovala.,,Dlouho už nevidržim musim si pospíšit a pak jít do Konohy za Hokage.Už mi zbývají 4 a nemám chakru,budu muset utéct.jinak zemřu.A já zemřít nechci.

Naruto musíme jí už pomoct,jinak zemře a to by nás asi její sestra nepochválila.ikdyž jí moc nemusí,ale má jí ráda.....teda si to mylsim.A kdo vůbec je jení sestra.,,Naruto ty tupče,jestli sis nevšiml tak má byakugan a tak koho by asi mohla být sestra??,, Neji má sestru??,, Naruto ty blbe,to je Hinaty sestra.Ale ona si o ní myslí že je mrtvá.Naruto je to akutné musíme jí pomoct!!
No dobrá.

Hej....Nechte jí jít.,,A to řiká kdo??Máme rozkazy a ty usíme splnit.Tak se nám do toho nepleťte!Ty tupče!Naruto odnes jí do ezpečí a my se postaráme o tamty rozumíš??,,Ale Kakashisencei vy se mě chcete zbavit!jen aby ste si mohli pořádně zabojovata já abych ani nehnul prstem.Naruto!!Jestli si nepospíšíš tak uvidíš co stebou provedu.No jo no co jinýho mám dělat.Saya byla docela ráda,že se tam objevily jinak by musel utýct a to by nevydržela dlouho.Naruto vzal Sayu di náruče a odhopsal sní dál od tý bitvy.Saya mu po cestě usnula v náručí,když se stmívalo tak se Naruto zastavil a chtěl se na něco zeptat Saye,ale ona pořád spala.tak jí Naruto položil ke stromu a rozhodl se rozdělat oheň a že jí pak k tomu ohni dá blýž,a jak se rozhodl udělal.Narutovi se Saya docela dost líbila.Byla dokonce hezčí než Hinata,tak si myslel že Sakura lhala že to je její sestra.

Sakura a Kakashi si docela vedli dobře.Tak je měli za chvilku z krku,a myslely si že Saya a Naruto budou už v Konoze tak se tam vidaly,když dorazily tak bylo rána.Sakura a Kakashiá byly zviklí z Anbu akademie.Když dorazily tak šli k Tsunade,jesli už Naruto dorazil,ale spletly se.,,Kakashi já jdu pro Naruta.,,Sakuro on to zvládneneboj.Hele,že ty jsi se do něj zamilovala??,, Kakashi!! vy už nečtěte ty Jirayovi knížky ste snad ještě horní než on sám.,,Sakuro no dovol jen sem si typoval,když máš o něj takovej strach.

Zatim Naruto a Saya.

Saya se pomalu probírala a viděla Naruta jak spí vedle ní.Se ho lekla,až vypískla tím tak zbudila Naruta.,,Co tak řveš?? musim říct že máš ještě větší ječák než Sakura-chan.,,Kde to jsem?? a kdo je tak Sa... bo co to je??,,Sakura Haruno a moje týmová partnerka.,,A ty jsi kdo??,,Hele mám jen jednu otázku.,,Ano a tu jakou??,, A ty jsi?? pak ti řeknu moje jméno.,,Tak jo,já sem Naruto Uzumaki a můj sem je stát se Hokage ve vesnici Ukryté v Listí.A ted ty.,,Tak jo já sem Saya Hyuuga a múj sen je porazit mojí sestru a vést můj klan.Který má vést ona,ale když sem zmizela tak ho má ted převzít ona za mě.A to mě štve.A strašně mi vadí že se mě můj otec kvůli ní zřekl. Tak sem byla unesena,ale on se domluvil s Orochimarem.A tak sem u něj byla asi tak 6 let a pak se tam objěvil Sasuke.A ten se o mě staral jak o svojí sestru.,,A ty ploč tě honily tamti??,,Plotože je na mě poslal Orochimarum,protože se dozvěděl že se mě snaží Sasuke učit zakázaná jutsu a taky jutsu Uchiha Klanu.,,Ááha,ale ploč ti řekli,že je na tebe poslal Sasuke??,,Asi jim to nařídil Orochimaru.Hele něměl by jsi se už vrátit za tou holkou a tim legračnim chlápkem??,,Tak za prví Sakura je moje kámoška a ten chlápek je náš sencei.Tak to plomiň mno.Hele tak já už půjdu do Suny.,,Ale já myslel že půjdeš semnou do Konohy.,,Do Konohy?? a co tam??No já nwm,třeba by jsi se vrátila do svýho klanu.,,Do... svý...ho .....kla...nu?? to asi nepůjde.,,Proč si to myslíš?? tvůj otec tě určitě rád uvidí nemyslíš??A.... Naruto!! ty jsi mě neposlouchal??,,Ale ano poslouchal.....,,Víš co Naruto nech to plavat a já už půjdu.Ale co Hinata a tvůj otec.,,Naruto....Sakuro-chan co tu děláš?? Co si asi myslíš že dělám??No co já vim třeba se jenom procházíš....Ale když uviděl Sakury vražednej výraz tak nahonej řekl....To byl vtip... a začal se smát jak pominutej.Áááchjo možná si vyrostl ale pořád si ten malej kluk... Naruto.he?? víš co já jdu do Konohy a ty si tu but se Sayou!!Sayo!!! kde si???!!!! Naruto ty debile kde zas je?? No ona asi oděšla do Suny jak mi to řikala než si přišla.Copak já sem to mohla vědět že tady budete rozebírat tak důležitý věci?!Já nevim proč si za náma vůbec přišla.Ještě chvilku a možná bych jí pekecal aby šlůa semnou do Konohy.Víš co neřeš to pojď vracíme se.A to jí necháš jít? ,,Jestli sis nevšimla tak může být od nás hodně daleko!Tak deme??

O 2 Roky později.


Pokrašování příště.....
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama