Hlásněte pro mě xD
U Kiri Uzumi? _TU_

Probíhá... třídění Sb-ček..... ____ Tadýýý!!___
nezapomeňte na to... Mocinky moc důležitý.. teda pro vás.... UKONČENO!!!
Seznam SB je Tu Snad se na mě nebudete zlobit......
Pro ty co chtějí spřátelit.... __TU__
Povídky __TU__
Povídky které si můžete u mě zveřejnit __TU__
Povídky na přání? __TU__
Na objednání? Tu

Já v Naruto světě 2.díl

21. ledna 2009 v 15:44 | saky |  Já v Naruto světe.

Naruto ty debile kde zas je?? No ona asi oděšla do Suny jak mi to řikala než si přišla.Copak já sem to mohla vědět že tady budete rozebírat tak důležitý věci?!Já nevim proč si za náma vůbec přišla.Ještě chvilku a možná bych jí pekecal aby šlůa semnou do Konohy.Víš co neřeš to pojď vracíme se.A to jí necháš jít? ,,Jestli sis nevšimla tak může být od nás hodně daleko!Tak deme??

O 2 Roky později.

Naruto se po celá léta z dokonaloval.A Hinata po něm pořád tajně toužila,jedinej kdo znal její city k Narutovy byl Neji ten jí chápal,ale zas byl proti aby snim měla něco.A Sakura se stala dobrý Anbu a taky medic ninja.Sasukeho pořád nenašli a už se o to moc nesnaží.Tsunade chce tento rok Naruto pustit na její místo,protože si připadá už moc stará.

Na druhý straně se Saya učila od toho nejlepšího a to byl samotný Kazekage,měla ho velice ráda.Gaara kní dokonce i něco cítil,ale bál se jí to říct.A stejnak byl na ní moc starý. :-D ikdyž nebyl.Byl starší jen o 3 roky.( to není moc,že?)

Tsunade si zavolala do svýho kágekanclu tým 7,8 a 9.,,Tak sme tu všichni tak můžeme začít.,,Eh... Tsunade-sama,Naruto a Kakashi chybí.,,To si ze mě děláš legraci hlavně že sem řekla at se všichni sejdeme za půl hodiny!Naruto celou tu dobu seděl v Ichiraku rámen a jedl už 10 porci Rámenu.A Kakashi ten seděl na hlavách Hokage a četl si Icha Icha Paradise.

Tsunade už pěnila,a proto všichni ustoupily o 2 kroky do zadu.Uplynule 2 hodiny a Naruto se přiženul do káglekanclu.,,Naruto!! ty debile kde tzas líztáš,ale Tsunade si hnedka všimla špinavé mikyny od Rámenu.A všichni vyprskli smíchy.Ted se tam taky oběvil Kakashi.,,Hoy děcka tak co sme dostaly za misi?,,Kakashi tam za misi ste ještě nic nedostaly protože sme čekaly na tebe a Naruta.,, tak to se omlouvám Tsunade-sama,ale potkal sem po cestě stařenku a.... Nechte toho Kakashi.ty vaše výmluvy už sou starý.,,
Tak ta mise zní: Dojdete do Suny a přinesete mi od Kazekageho vzácný svitek,ale pozor jde po něm hodně uprchlích ninju.tak si dávejte pozor.,,tak děcka za půl hodky u brány.,,Hai.,,tak běžte a Kakshi chci stebou mluvit.,,Ano Hokage.,,Kakashi dej mi pozor na Sakuru a taky na Naruta.,,Ano Tsunade-sama.,,

Naruto a spol si šli zbalit věci a jediná Sakura šla jetě do nemocnice skontrolovat jednoho pacienta,pak si šla ještě k sobě do ordinace si vzít nějaký léky.Až pak si šla zbalit věci na misi.

Všichni už stály u brány i Kakashi ,ale Sakura nikde,Kakashi z nudy jí začal stopovat jak dlouho jí to bude trvat.,,
Najednou se ozvalo puf a Sakura tam stála scela vybyvená zdravotníma pomůckama.,,Sakura-chan proč ti to tak dlouho trvalo?,, T6ak za prví sem byla v nemocnici pro potřebný věci kdyby se někomu něco stalo.A za druhý sem si byla zbalit věci a za třetí sem byla u Tsunade abych se dozvěděla něco víc o misi,ale to by vás nenapadlo.,,takže do Suny nám to potrvá tam 3 dny,když se potáhnu sváma,ale to nevadí ale už by sme měli vyrazit.
Cesta ubýhala docela rychle.už se před nima oběvila poušt.Sakura se zastavila protože cítila nějakou chakru.,,Naruto cítíš to taky?,,Ano Sakuro a co to je??To nevim,ale vypadá to že už sem jí někdy cítila.Před Sakuru skučí Temari a Kankurou.,,Ahojky. Neviděsily sme vás?,,Ahojky Temari,kampak to jdete??,,No skuz hádat Sakuro.No to já nevim,ale určitě jdete na Konohy.,, Tak to teda ne,jdeme vám na proti.Gaara se na vás už těší nebyly ste tu skoro 2 roky.,,No to víš neměly sme cestu sem a ani žádný mise.,,Vlastně máte pravdu,poslední dobou nejsou žádný mise,ani žádný napadnutí.,,tak co kdyby sme šli už do vesnice ......Temari?
Jasně.Jenh nás Gaara poslal aby se vám nic nestalo a.....,,Dobrý mi víme hlavně už pojdte já už tam chci bejt.,,Jasně promin akorát vás zdržujeme.,,

Ve vesnici Suna:

Ahoj Gaaro tak sme je přivedli.,,Gaara se otočil a kolem krmu mu skočil Naruto a pak zas Sakura.,,Naruto uškrtíš mě taky tě rád vidim.,,No to vidim,a co je nevýho?? a proč si se za náma nepřišel podívat?? mi sme měli... no jak bych to řekla.... zaracha....museli sme pomáhat v nemocnici a všude ve vesnici.,,To je v pořádku Sakuro.,,Ted ploč ste tu že??,,Ano bylo by asi nejlepší kdyby si nám dal ten svitek a mi dem spátky do Konohy.,,Ale co pak tak rychle.,,Ale to víš já musim jít do nemocnice a Naruto na rámen a osttní to nevim co dělaj po odpoledne.,,Sakuro prosím zůstante du do zítřka.,,Chtěl bych stebou mluvit.Hlavně ted si pravá ruka hokage tak bych se chtěl na něco zeptat.,,Dobře Gaaro,vydrží to chvilinku potřebuju ti něco opravdu důležitýho říct.,,Dobře tak zpust.,,Tak jo Tsunade mě požádala abych ti řekla o zkouškách tak jestli by sji chtěl tak můžeš přihlásit nějaký ninji.,,Sakuro to sem ti chtěl říct, a chtěl sem se tě ještě zeptat kdy to bude.,,No mělo by to být za necelích 7 dní.Proto mš Tsunade poslala na tuto misi...abych ti to řekla... jiank by mi dala jinou misi.,,Dobrá tak já se se svými učni oběvim v Konohe za 5 dní doufám že to tak bude stačit.,,Jasně,pokd semnou. A zašli do knihovny vedle jeho kenceláře.Páni to je velký ...a můžu si půjčit jednu knížku?? Prosím já sem už všechny v Konoze přečetla.,,Páni Sakuro! jasně že si jí můžeš půjčit.m,,Děkuji.,,Ááá tady to je.Tady máš ten svitek.,,Děkuji.,,Naruto chytej.,,Jasně Sakuro.,,tak temari odved je do svých pokojů a zítra si popovídáme.,,Ehm.. Gaaro to asi nepůjde musíme vyrazit co nejdřív.,,jasně chápu tak zatim dobrou noc.( jo asi se diivíte ploč řiká dobou noc,ale no přes tu poušt šli sjkoro celej den a přišli do vesnice až večer.)
Dobrá tedy.,,zatim ahoj Gaara.,,Jasně ahoj.,,

Naruto.,,ano Sakuro?? všimnul sis jak se Gaara choval jiank?,,Jasně že všimnul to nešlo nepřehlídnout.,,A nevíš co su mu stalo že se tak chobal.,, Tak jako Sakuro co ze mě děláš? jasnovidce?,, Fajn promin,brou noc.,,Sakura se nahla a dala Narutovi pusu na čelo.,,Dobrou noc Sakuro-chan.,,
Noc proběhla celkem vpohodě,až na Naruta ten přemýšlel proč mu Sakura dala pusu na čelo.,,Ráno se Sakura vzbudila docela pozdě,zdál se jí krásný sen o tom jak se Sasuke vrátil zpět do jejich týmu.Najednou někdo na bouchal na dveře.,,Sakuro stávej si poslední na koho čekáme.,,No jo už jdu.....,,Tak ale pohni.,,Naruto buť sticha nebo to schytáš!,,Dobrá Sakuro.,,Sakura vyšla a ostatní na ni koukaly jako kdyby spadla z Marsu,ještě nikdy jí neviděli spát tak dlouho.A ještě k tomu byla Anbu,a na každých misích je budila už ve 4 ráno.,,Co je! co tak čumíte....nemohla sem spát a usla sem asi před 2 hodinama.,,Sakuro mi to chápeme.Jen že už musíme jít.Vypadlo nakonec s Naruta.
v půli cesty:
Tak co jak ste se vyspaly?? Hinata ta jenom koukala,protože se jí zdálo o Narutovi.hejimu se zas zdálo o Ten ten a tý se zdálo o Nejim. Tak se všichni na sebe podívali a začaly se chlámat že se museli an to zasavit,teda krom Sakury se smáli všichni.Sakura na ně nechápavě hleděla a ťukala si na čelo.,,hej nechte toho čemu se zas chlámete??,,Ale Sakuro měla by jsis taky jednou užít,ty pořád jen pracuješ.,,Hinato kdybych se bavila jako vy tak bych nebilatak slabá!!,,A rozeběhla se do vesnice.,,Hinato myslim že se ti to povedlo,kdyby jsi nebila její kamarádka tak by tě hned n místě zabila a nikdo by ti nepomohl.Ostatní se taky za ní rozeběhli,aby jí dohonily a kdyý jí dohonily tak byla asi 2 kilometry od Konohy.Sakuro.....Naruto já myslim že se už neuvidíme? Počkej Saky jak to myslíš?,,No myslim tím to že odejdu už na dobro do Anbu.,,Saky a co Tsunade??a stejnak sem budeš muset jít na ty zkoušky.No dobrá tak teda nepůjdu jen kvůli tomu že by jsi tu zůstal sám.
Saky? Co se ti stalo že jsi tu zůstala? Víš Naruto ... ne nech to plavat.....A..ale Saky.Tak pojd Neruto ostatní už šli a mi musíme jít za Tsuande.Má už připravený rozpis skym kdo bude bojovat.Na těch zkoužkách.Tak to sem zvědavej doufám že nebudu bojovat proti nějaký holce.

U Tsunade v kágekanclu:

Tak co jak vám šla mise?Ale šlo to až na to že Saky stávala kolem 10 hodiny.Cožéé!! Sakuro ty děláš pokroky,víš moc dobře že když budeš spát dýl tak ti to prospěje.
,,Samozdřejmě sensei!,,Tak tady máte seznam kdo skym bude bojovat.A dejte to na všechny nástěnky v Konoze!!,,hai,, Naschle babi! Křikl Naruto a zmyzel.Sakura se začla smát tak se taky radši vypařila.,,NARUTO!!! já ti dám babi.... ty malej spratku!! počkej až budeš chtít misi.!!


Tak doufám že se vám tento dílek líbí........a byla bych ráda kdyby ste mi napsaly komentáře.Zatim paa Vaše saky!!
 


Anketa

Mám zrušit blog?

Ano 19.3% (49)
Ne 80.7% (205)

Komentáře

1 haruko .. ♥SB ♥ haruko .. ♥SB ♥ | Web | 22. ledna 2009 v 17:26 | Reagovat

awojky mas kawai blocek nechces spriatelit???

2 haruko .. ♥SB ♥ haruko .. ♥SB ♥ | Web | 22. ledna 2009 v 17:26 | Reagovat

prepac ja som sa pomylila som to nechcat skopirovala sorry

3 haruko .. ♥SB ♥ haruko .. ♥SB ♥ | Web | 22. ledna 2009 v 17:27 | Reagovat

awojky obieham svoje sb-nka :D

4 haruko .. ♥SB ♥ haruko .. ♥SB ♥ | Web | 24. ledna 2009 v 14:51 | Reagovat

PREČÍTAJ TO POZORNE AŽ DO ÚPLNÉHO KONCA !

*

*

= Čítaj pomaly a potichu!

*

*

*

*

= Na tomto svete je minimálne päť ľudí, ktorí Ťa milujú tak, že

by pre teba zomreli.

*

*

= Je minimálne 15 ľudí, ktorí Ťa naozaj milujú.

*

*

*

*

= Jediným dôvodom, že Ťa niekto nenávidí, je to, že chce byť ako

ty.

*

*

= Tvoj úsmev prináša radosť i tým, ktorí Ťa nemajú v láske.

*

*

= Každý večer na teba niekto mysli skôr, ako ide spať.

*

*

= Pre niekoho znamenáš celý svet.

*

*

*

*

= Niekto by nemal pre čo žiť, keby Ťa nebolo.

*

*

= Si zvláštny(a) a jedinečný(á).

*

*

= Niekto, koho existenciu ignoruješ, Ťa miluje.

*

*

= Aj tá najväčšia hlúposť, ktorú urobíš, slúži k niečomu

dobrému.

*

*

= Keď si myslíš, že sa k tebe všetci otáčajú chrbtom, dobre sa

rozhliadni: si to ty,

*

*

kto sa otáča chrbtom k ostatným!!!!

*

*

= Keď si myslíš, že nemáš šťastie, že nemáš to čo chceš,

tak to mať nebudeš.

*

*

Keď to budeš chcieť, tak to pravdepodobne skôr či neskôr

dosiahneš.

*

*

= Spomínaj na komplimenty, ktoré dostávaš a zabudni na škaredé

poznámky.

*

*

= Vždy ľuďom hovor, čo k nim cítiš, bude Ti lepšie, keď to budú

vedieť.

*

*

= Nikto si nezaslúži tvoje slzy či plač. Ten, kto si ich zaslúži,

Ťa nikdy nerozplače.

*

*

= Pokiaľ máš najlepšieho priateľa, urob si pre neho čas povedať

mu,

*

*

čo pre teba znamená.

*

*

= Pošli tento dopis všetkým ľuďom, ktorých si ceníš, vrátane

osoby, ktorá ti ho poslala.

*

*

Pokiaľ to urobíš, rozžiariš niečí deň a možno zmeníš jeho

pohľad na svet k lepšiemu.

*

*

= Hovorí sa, že:

*

*

„Trvá minútu, všimnúť si niekoho zvláštneho,

*

*

potrebuješ hodinu, aby si si ho vážil,

*

*

deň k tomu, aby si ho miloval,

*

*

ale potrebuješ celý život na to, aby si na neho zabudol.

*

*

= Pošli túto myšlienku osobám, na ktorých nikdy nezabudneš. Je to

len krátka správa,

*

*

vďaka ktorej budeš vedieť, že na nich nikdy nezabudneš. Keď to

nepošleš ďalej,

*

*

znamená to, že sa veľmi ponáhľaš a zabudol si na svojich

priateľov. Zastav sa na chvíľu

*

*

a urob si čas na to „žiť" Tak na čo čakáš? Pošli to všetkým,

ktorí sú pre teba dôležití

*

*

a buď si istý(á), že ONI na teba nikdy nezabudnú.

*

*

= Nikdy neopúšťaj niekoho, koho miluješ, pre niekoho, kto sa Ti

páči,

*

*

pretože ten, kto sa Ti páči, Ťa opustí pre toho, koho miluje.

5 Majumachi → TVOJE (SB)ÉČKO Majumachi → TVOJE (SB)ÉČKO | E-mail | Web | 25. ledna 2009 v 18:38 | Reagovat

to je bezva povidka XD XD XD hlavne to jak tam řikali ze maji zarach XD XD XD

6 Kukí Kukí | Web | 25. ledna 2009 v 19:50 | Reagovat
7 haruko .. ♥SB ♥ haruko .. ♥SB ♥ | Web | 26. ledna 2009 v 17:08 | Reagovat

awojky na blogu mam jeden oznam ohladom mojho posobenia v sonc  :D

8 Kimi-san....SB Kimi-san....SB | Web | 29. ledna 2009 v 15:43 | Reagovat

..........O..........hej TY!!!!

.........<.I.>........

........_/..\_.......

............ ... ..........

...........O.........vieš ako ?a zbožnujeeem???

.........<.I.>........

........_/..\_.......

... ... ........ ..........

._____O____, Taktóóóóóóóó veeeeeeelmi!:- *

............I..........

........_/..\_.......

.......... ... .............  

Tvoja Kimi-san x)

9 Kimi-san....SB Kimi-san....SB | Web | 30. ledna 2009 v 20:55 | Reagovat

4.kapitola konoha style x)

10 roli tvoje SBébko co tě má mooc rádo:D roli tvoje SBébko co tě má mooc rádo:D | Web | 31. ledna 2009 v 20:43 | Reagovat

zdravím své SB:Djak pak se máš?:)

11 Kimi-san....SB Kimi-san....SB | Web | 1. února 2009 v 0:45 | Reagovat

5.kapitola Konoha style x)

12 Majumachi → TVOJE (SB)ÉČKO Majumachi → TVOJE (SB)ÉČKO | E-mail | Web | 2. února 2009 v 20:10 | Reagovat

hojky zdravim SB

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama