Hlásněte pro mě xD
U Kiri Uzumi? _TU_

Probíhá... třídění Sb-ček..... ____ Tadýýý!!___
nezapomeňte na to... Mocinky moc důležitý.. teda pro vás.... UKONČENO!!!
Seznam SB je Tu Snad se na mě nebudete zlobit......
Pro ty co chtějí spřátelit.... __TU__
Povídky __TU__
Povídky které si můžete u mě zveřejnit __TU__
Povídky na přání? __TU__
Na objednání? Tu

Láska a strach o svojí lásku 2.díl

1. ledna 2009 v 0:22 | saky |  Láska a strach o svojí lásku


,,Sakuro stávej,Notak stávej,potřebuju s tebou mluvit.,,Tak mluv Sakuke co potřbuješ??,,Víš Saky,chci ti říct že se ti moc omlouvám,a chti říct taky to že sem se do tebe zamiloval.A chtěl bych jestli je to ještě pravda jak si řekala,když sem odcházel.,,Sasuke,já no celoutu dobu sem na tebe čekala,ale už sem se rozhodla pro nikoho jinýho.A on m taky miluje,dokonce máme před svadbou.
****
Je mi to líto Sasuke,já sem se na tebe pokoušela zapomenout.A taky se to už povedlo,ale přišel si ty.,,Sakuro tak já se vrátim kvůli tobě,a ty máš před svadbou? A kde to je!,,Tebe to nemusí vůbec zajímat.,,Ale jestli sis nevšimla tak mě to zajímá,tak kdo to je!,,Sasuke neřvi na ni.ona tě inak zabije.,,Ino! tak ty jsi přišla? Já myslela že máš misi se svim týmem.,,No měla sem ji,ale Tsuande-sama mi řekla že ste šli na misi a že si chtěla abych šla taky,ale měla sem misi,a tak sem se sebrala a šla za váma.,,Achjo tak nám tady teda chyběla.Nevim,jestli sis všimla,ale něco tady se Sakurou probíráme,tak tady ted neotravuj.,,Ino a co,že jsi nás našla tak rychle?,,No tak Sasukeho řev se nedá přeslechnout,sem si nikdy nemyslela že máš takovej ječák Sasíku.,,Ino okamžitě toho nech,nemám na tebe náladu.,,No jak chceš,ale myslim si že Gaara s toho nebude moc nečenný že tu seš,že saky.Ino!! ty blbko,ted se to tu snažim nějak zakrýt a ty mu to řekneš.Já se zvás zbláznim.,,Jakto to mi chceš říct že máš před svadbou s Gaarou?,,Noa co.Tobě to může být úplně jedno a ted mě nech vyspat.,,no dobrá,ale uvidíme kdo tě dostane Sakuro.,,Ino ty si běž taky odpočinout ano?,,Hai.,,

Ráno se první zbudila Sakura,všichni ještě spaly krom Sasukeho.Achjo kde zas je.Doufám že ho něco v tom lese sežere,abych se ho zbavila. :-D ,,Řikala si něco sakura-chan?,,Nene naruto.,,Sakura šla vzbudit Ino a Naruto se šel podívat po Sasukem. Sakura a Ino už zbalili věci na cestu a už se chtěly podívat i po klucích,ale ty se objevily hned jak se Ino zeptala Sakury jestli se ponich podívaj,,.No podívejme koho tu máme!,,Ozvalo se za nima,,.Ježiš kdo zas otravuje.Běž si otravovat někoho jinýho mi pospícháme.,,Ale copak si může tak malá holčička s růžovoučkými vlásky tžak vyskakovat.,,tak já sem malá?!!!,,A jejej.,, Ino bud sticha.,,Nojo já mlčim.,,Před sakuru skočil Gaara a Temari a Kankurou.,,Gaaro!!,,Ahojky Sakuro,Ino,Naruto a podíval se na Sasukeho.Ty! co tu chceš!,,Já vám to řikala že nebude moc nečenný.,,Gaaro prosim nech to plavat.Pojď si promluvit.,,Ne zlato,co tu zas dělá já myslel že ho Tsunade zavře do vězení.A ona tohle.Gaaro,to je v pořádku.Pojd půjdem do Suny.A tam mi dáš ten svitek a pak půjdem do Konohy a za týden tu sem zas.A to na pořád tak nevim co vyšiluješ.,,Ale Saky to je ten kvůli komu si skončila ve špitále.,,Ale je to už dávno,a snažim se na to zapomenout.,,Gaaro.....,,Ne Naruto neplet se do toho prosim.,,Ale počkej já jen chtěl říct že má Sakura recht.,,Hele kámo na jaký si straně.,,No samozdřejmě na Saky straně.,,ty si ale pěkný kámoš.,,Já vim.,,Sasuke na ně nachápavě čučel.(ani se mu nedivim mno).

V Suně....
Gaara vešel do svý kanceláře,jako obvilke si sednul za stůl,ostatní si sedly na židle,jenom Sakura si sedla na parapet,aby měla lepší výhled na Sunu,už ví proč se Gaara většinou koukal z okna.Sasuke po ní pořád pokukoval,Sakura dělala že to nevidí,ale Gaara to viděl až moc dobre,taky se vněm už vřela krev.Nakonec si stoupnul vedle Sakury a chytil jí kolem pasu,aby Saszuke viděl že patří sakura jenom jemu.nakonc se domluvily že jim ten svitek dá až ráno po snídani.Sasukemu se to moc nelíbilo,protože vědět že sakura bude trávit noc s Gaarou.


Takže konečně sem všechno znova zveřejnila,a taky sem stihla napsat další díl povídky pro Kirsten,doufám že se ti bude líbit,ale taky jestli se bude líbit i ostatním,tak bych chtěla nějaký komentáře tak zatim pp a šťastný nový rok!!! Přeje Vaše tak trochu opilá Saky :-D
 


Komentáře

1 cet cet | Web | 1. ledna 2009 v 12:57 | Reagovat

ahojky mas mocinky peknej blogisek !!! tak se prosim čučni na muj

2 Kirsten Kirsten | E-mail | Web | 1. ledna 2009 v 13:47 | Reagovat

Ahoj. je to moc pěkný. Doufám, že další dílek bude co nevidět! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama